פירזול למטבח מתקדם ואיכותי

חברת איי קיו דיזיין מתמחה בכל הקשור לתכנון, עיצוב ובניית מטבחים מתקדמים, החל בחיפוי קירות בזכוכית ועד לבניית ארונות ממגוון חומרי גלם, עם עבודות פרזול מקצועיות ברמת הגימור הגבוהה ביותר. עבודות הפירזול שלנו יעניקו לכם פתרונות עבודה ואחסון חכמים ויעילים, אשר ישרתו אתכם נאמנה למשך שנים רבות וטובות.

 

תכנון עבודות פרזול מתקדמות ואיכותיות

אין ספק כי חלק מהותי ממרכיביו של מטבח מודרני הם הארונות שבו. אנו אמונים על ייצורם מחומרי הגלם הטובים ביותר עם עבודות פירזול למטבח מקצועיות, המבוצעות על ידי צוות מנוסה, מוכשר ומהימן. הצוות שלנו יעניק לכם פתרונות מתקדמים לתכנון הארונות במטבח, באופן המותאם במלואו  לצרכים והרגלי עבודה שלכם, וכן בהתאם לתשתיות קיימות ומוצרי חשמל במטבח. עם סיומן של העבודות תוכלו ליהנות מסביבת עבודה ומגורים נוחה, חכמה ויעילה.

 

ביצוע עבודות פירזול למטבח

אנו מחזיקים בכל הידע והניסיון לעיצוב, תכנון ובניית מטבחים, ולביצוע עבודות פרזול עבורם מחומרי גלם מגוונים לרבות כל סוגי העץ המלא, ארונות עם דלתות זכוכית, או ארונות עם ציפוי פורמייקה.

כל עבודת הפירזול למטבח שאנו לוקחים על עצמנו מבוצעת ברמות איכות וגימור הגבוהות ביותר, אשר מבטיחות קבלת מטבח חזק ועמיד שישרת אתכם נאמנה גם בטווח הרחוק. העבודות שאנו מבצעים לוקחות בחשבון את מידות המטבח, סוג חומרי הגלם, משקלם ועוד קשת רחבה של גורמים ומרכיבים, תוך שימוש בפתרונות איכותיים ומתקדמים כדוגמת קלפות למטבח.

 

פירזול קלפות למטבח

אחד האמצעים היעילים והמתקדמים שאנו משלבים בעבודות בפירזול הן קלפות ייעודיות לדלתות ארונות המטבח. קלפות אלו נפתחות הצידה או למעלה בעזרת מנגנון חכם, המאפשר שמירה על דלת הארון פתוחה למשך כל זמן העבודה. בנוסף מנגנון הקלפה משמש גם כבולם זעזועים המונע טריקה חזקה ולא רצויה של דלת הארון. מדובר במנגנון חזק ויציב שיש ביכולתו לשאת משקלים כבדים ביותר כמו דלת עץ מלא, או זכוכית עבה.

 

הזמנות פירזול למטבח

להזמנת עבודות פירזול למטבח וכן תכנון, עיצוב ובניית מטבחים שלמים מכל סוג, בואו לבקר בגלריית התצוגה שלמו או צרו קשר עם איי קיו דיזיין בטלפון 08-6727204.