עם חברת איי קיו דיזיין תזכו למעקה זכוכית מעוצב חיצוני או פנימי לבית ולעסק, המיוצר בהתאמה אישית מלאה. ההתאמה ניכרת במידות המעקה, חומרי הגלם שלו ואופן חיבורו התקין והבטוח, וכן בצורת המעקה ועיצובו. בין היתר, תוכלו לבחור במעקה מעוגל או זוויתי, בשילוב אלומיניום או עץ, שקוף, חצי אטום ואטום, עם התזת חול, ציור על גבי זכוכית, או עם הדפסות דיגיטליות מרהיבות על גבי הזכוכית. את המעקות אנו מייצרים עם כלים, טכניקות וטכנולוגיות מתקדמות ביותר, והם מסופקים עם מערך שירות מקצועי, יעיל ואדיב.

 

לשדרג את עיצוב החלל עם מעקות זכוכית

מעקות זכוכית מעוצבים שאנו מספקים יתרמו לשדרוג כל חלל בו הם מותקנים, בין אם בבית או בעסק. בין היתר, תוכלו להזמין מאיתנו מעקות מזכוכית עבור המרפסת, מדרגות, סביב בריכת שחייה או לתיחום חללים. הזכוכית תעניק לאותו חלל חזות מודרנית, נקייה ואלגנטית, וכמו כן היא אידיאלית לפיזור אופטימאלי של תאורה טבעית או מלאכותית וליצירת אווירה מרווחת ופתוחה. על ידי הזמנת מוצרים אלו מאיתנו תזכו לקבל מעקה באיכות הגבוהה ביותר של ביצוע וגימור, ובהתאמה אישית מלאה לצרכים שלכם ולסגנון קיים או מבוקש.

 

התקנה בטוחה ותקנית

מעבר לעיצוב מרשים וייחודי של מעקות זכוכית, עימנו תזכו גם במוצר איכותי ובטוח המתוכנן ומותקן בהתאם לדרישות התקנים בישראל. הדרישות מיושמות בסוג הזכוכית המשמשת למעקה וכן באופן התקנתו. בנוסף, אנו אמונים על התקנות מעקות מזכוכית בטכניקות בטוחות ותקניות שונות, בין אם מעקה בבטון, מעוגן על ידי עמודים, או משולב עם מעקה מאלומיניום או עץ. כמו כן, תוכלו לשלב במעקה אלמנטים בטיחותיים נוספים כדוגמת מאחז יד לצד או על גבי הזכוכית.

 

סוגי זכוכיות למעקות

עימנו תוכלו לבחור במגוון סגנונות עיצוב של זכוכית עבור מעקות בהתאם לצרכים שלכם ולסגנון מועדף. בין היתר, תוכלו לבחור בזכוכית צלולה במיוחד דרכה ישתקף נוף חיצוני, או בזכוכית אטומה או חצי אטומה עם התזת חול אומנותית, או שתוכלו לבחור לעטר את זכוכית המעקה בציורים. בנוסף, תוכלו לעצב את המעקה עם הדפסה דיגיטלית ייחודית משלכם בכל גוון ועם כול דימוי מבוקש.

 

הזמנת מעקות זכוכית
להזמנת מעקות זכוכית מעוצבות בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד מידע ופרטים בנושא, צרו קשר עוד היום עם איי קיו דיזיין בטלפון 08-6727204.