להתקדם אל מטבחים עם חיפוי זכוכית

משפצים או מחליפים את המטבח הישן? רוצים להתקדם אל מטבח חדיש, איכותי ופרקטי? אם כן, לנו באיי קיו דיזיין יש את המענה המושלם לחלומותיכם, עם מטבחי זכוכית מעוצבים ומרהיבים המהווים את המילה האחרונה בעולם העיצוב.

 

חזית מטבח מרהיבה מזכוכית

בחירת מטבחים עם חיפוי זכוכית כפי שאנו מציעים תעניק לכם מבחר עשיר ומרהיב של אפשרויות עיצוב החזית. כך למשל, זכוכיות ניתן לשלב כחזית לארונות מטבח, כחיפויי קירות ואף כמשטחי עבודה וכחיפוי עליון שולחן אוכל. מעבר לכך, תוכלו לבחור בשלל סגנונות עיבוד, טקסטורות וגוונים עבור משטחי הזכוכיות במטבח. בין היתר, ניתן לעצב משטחים אלו באמצעות הדפסים דיגיטליים, התזות חול, ציורים על זכוכית או בתוספת של מסגרות אלומיניום. ואם אין זה מספיק, תוכלו גם לעצב את משטחי זכוכית בסגנון עיצוב מועדף עליכם, המתבטא גם בבחירת גווניו ודימוייו. כך למשל, אפשר לעצב את חיפוי הזכוכית בסגנון מודרני אחיד, לבן או מטאלי ושקוף, וכן עם הדפסים מופשטים, גיאומטריים או מעוגלים. אפשרות נוספת היא לעצב מטבח עם מוטיבים כפריים ואיורים של צמחים, פירות או כלי מטבח.

 

הפרקטיות שבחיפוי מטבח בזכוכית

מלבד היותו פתרון עיצוב מרהיב ביופיו, חיפוי מטבח בזכוכית יספק לכם גם מענה פרקטי לשימוש שוטף ויומיומי במטבח.ראשית, מדובר במשטחים העשויים מזכוכית עבה, מחוסמת וחזקה, העמידה בפני שריטות, כתמי שמן, אדים, לחות רטיבות וטמפרטורות גבוהות. הזכוכית מסופקת כמשטח אחיד וגדול ללא תפרים וחיבורים, אשר קל מאוד לתחזקו ולנקותו, ולהוריד ממנו כל סוג של כתם ולכלוך במהירות ובפשטות. מעבר לכך, מדובר במשטחים שאינם דוהים השומרים על חזות מקורית ורעננה למשך שנים רבות וטובות.

 

הליך עבודה מקצועי עם ליווי אישי לכל אורכו

על מנת לסייע לכם בבחירת ותכנון מטבחי זכוכית עומד לרשותכם צוות מקצועי, מנוסה ומסור. הצוות שלנו ישמח להיפגש עמכם ולסייע לכם בהגדרת צרכי השימוש במטבח והסגנון המועדף עליכם, בהתאם לעיצוב הבית והעדפות אישיות. על פי הגדרת הסגנון נבחר במאפיינים הספציפיים של זכוכיות המטבח מבחינת שיטת עיבודן, גוניהן והדפסים מבוקשים. בהמשך, על סמך מידות החלל הנתון נתכנן במדויק את מידות וצורת משטחי הזכוכית, ונספק לכם סקיצה סופית לעיונכם ואישורכם. עם התוכניות הסופיות ובעזרת ציוד מתקדם נייצר עבורכם את משטחי המטבח, ובמועד מסוכם נבוא להתקינם אצלכם באופן מקצועי ובטוח, ועם רמת גימור מושלמת לשביעות רצונכם המלאה.

 

הזמנות מטבחים עם חיפוי זכוכית

להזמנת מטבחים עם חיפוי זכוכית ולקבלת מידע וייעוץ מקצועי נוסף בנושא, בואו לבקר בגלריית התצוגה שלנו או צרו קשר עם איי קיו דיזיין בטלפון 08-6727204.