חיפוי קירות בזכוכית – הרבה מעבר למצופה

עם חברת איי קיו דיזיין תזכו לקבל חיפוי קירות בזכוכית איכותי, עמיד ומרהיב ביופיו. החיפוי יותאם במלואו למידות הקיר ולסגנון ולאווירה המבוקשים, ישדרג כל חלל בו הוא מותקן ויהפוך אותו ליצירת אומנות מרהיבה. במילים אחרות, חיפויי הקירות שאנו מציעים יאפשרו להפוך את קירות הבית מאלמנט ניטראלי וסטנדרטי, לאלמנט עיצוב מרכזי בחלל.

 

הכרה בחשיבות הקירות כאלמנט עיצוב מרכזי בבית

ניתן לדמות את קירות הבית לעור גופנו, שכן כמו העור הם מצפים ועוטפים את החלל ומגנים עליו. יתרה מכך, כפי שהעור מהווה את האיבר העיקרי בגוף כך גם הקירות מהווים למעשה את האלמנט בעל שטח הפנים הגדול ביותר בחלל. יחד עם זאת, במרבית המקרים אלמנט זה זוכה לטיפול זמני ומהווה מרכיב ניטראלי חסר ייחוד, שנועד להתמזג בחלל ולהשתלב עם סגנון מבוקש. גישה שמרנית זו עוברת בשנים האחרונות מהפך, כאשר מעצבים ואדריכלים רבים מעניקים לקירות את המשקל המגיע להם, מתוודעים לפוטנציאל הרב הגלום בהם, והופכים אותם למרכיב עיצובי דומיננטי ומשמעותי בחלל. אחת מדרכי העיצוב החדשניות והמובילות ביותר בענף הינה חיפויי זכוכית שאנו מתכננים, מעצבים, מייצרים ומתקינים עבור לקוחותינו.

 

מבחר אפשרויות עיצוב עם חיפויי קירות בזכוכית

עימנו תיהנו משלל אפשרויות עיצוב של חיפויי קירות לבית, המוצעים בחומרי גלם והדפסות איכותיות ועמידות. על כן, הן מתאימות לכל חלל וחדר בבית, החל מהמטבח והסלון, דרך חדר השינה וחדר העבודה, ועד לחדרי אמבט. עבודות העיצוב שלנו מוצעות גם בשלל מבצעים ובכל מקרה עם התאמה מלאה לסגנון ולאווירה מבוקשים, בין אם מודרני, כפרי, קלאסי או אישי. כך למשל, תוכלו לעצב את סלון ביתכם עם חיפוי זכוכית קיר מופשט, צבעוני או מונוכרומאטי. מנגד, ניתן לבחור בתמונה  רומנטית של רחובות פריז או שקיעה לחדר השינה, ולהוסיף חיפוי קיר מרהיב של כל המשפחה בחדר העבודה. חשוב לציין כי במידת הצורך הצוות שלנו עומד לרשותכם, עבור בחירת חיפוי קיר לביתכם המתאים למסר ולסגנון שאותם אתם רוצים להעביר.

 

חיפוי זכוכית איכותי לקירות

אצלנו לא רק תקבלו חיפוי קיר מרהיב מזכוכית שאין שני לו, אלא גם תזכו בחיפוי איכותי, עמיד ופרקטי. זהו חיפוי העשוי ממשטח זכוכית גדול, עבה ומחוסם, העמיד בפני שריטות, חבלות, לחות, רטיבות, קרינת שמש וטמפרטורות גבוהות. בנוסף לכך, מדובר בחיפוי שקל לתחזקו ולנקותו גם מכתמי שמן, אדים וטביעות אצבעות, ואף אינו דוהה, לכן הוא ישרת אתכם נאמנה לאורך הרבה שנים.

 

הזמנות של חיפויי קירות בזכוכית

להזמנת חיפוי קירות בזכוכית במחירים משתלמים, התקשרו עוד היום אל איי קיו דיזיין בטלפון שמספרו 08-6727204. אנו נשמח לסייע בידכם ולספק לכם כל מידע רלוונטי נוסף בנושא.