עם חברת אי קיו דיזיין תוכלו ליהנות ממבחר איכותי ומתקדם של חיפויי זכוכית לקירות. מדובר בחיפויים שיאפשרו עיצוב ייחודי ומרהיב של הקירות ויספקו אמצעי יעיל ומעוצב להגנה עליהם בייחוד באזורים רגישים. את החיפויים תקבלו מאיתנו עם להתאמה אישית מלאה לצרכים שלכם, למידות הקירות ולסגנון מבוקש.

 

היתרונות של חיפויי זכוכית

חיפויי הזכוכית שאנו מספקים מעניקים שורה ארוכה של יתרונות מהותיים. ראשית, הם מאפשרים לצאת מתפיסת העיצוב המקובלת של ריבועי אריחים קטנים ולחשוב בגדול על משטח חיפוי רציף ואחיד, המעניק לחלל חזות הרמונית וזורמת. כמו כן, מדובר במשטחים עמידים לאורך זמן שקל ופשוט לנקותם ולתחזקם. בנוסף, עם התקנה מקצועית הם אידיאליים לחדרים בעלי רמת רטיבות גבוהה, ומעבר לכך הם בעלי גמישות עיצובית גבוהה המאפשרת התאמה אישית לטעם ולצרכים של כול אחד.

 

חיפויי קירות בהתאמה אישית מלאה

אנו מציעים ללקוחותינו מגוון עצום של אפשרויות לעיצוב חיפויים לקירות. המבחר מאפשר התאמה מלאה לכל מידה של קירות, גוון וסגנון עיצוב מבוקש. כך למשל, ניתן לבחור בחיפויים המעניקים לחלל חזות עכשווית ומודרנית, או מנגד לבחור בעיצוב בעל חזות קלאסית, כפרית או עתיקה. הבחירה אפשרית גם לגבי אופן עיצוב החיפוי שיכול להיות עם הדפסה דיגיטאלית אישית, עם צביעה בתנור בשלל גוונים, או זכוכית עם מסגרות אלומיניום.

 

חיפויי זכוכית לאזורים רגישים

הביקוש לחיפויים מזכוכית עבור קירות הינו משמעותי במיוחד באזורים רגישים כמו מטבחים, חדרי אמבט ושירותים. באזורים אלו הקירות חשופים לרטיבות ומים אשר עם הזמן גורמים נזקים מהותיים לרבות היסדקות, קילופים וכתמי עובש. החיפויים שאנו מספקים אטומים לנוזלים ואינם רגישים למים, כוללים עוד שורה ארוכה של חומרים כימיים המשמשים למשל לניקוי, ומותקנים על ידי איש מקצוע מנוסה. על כן,  הם ימנעו את חדירת המים והרטיבות ובכך ישמרו על קירות הבית באופן אסטטי ומרהיב. בנוסף, חיפויים אלו גם קלים לתחזוקה וניקוי וחזותם המקורית נשמרת לאורך שנים רבות.

 

רכישת חיפויי זכוכית

לרכישת חיפוי זכוכית מעוצב ואיכותי בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם איי קיו דיזיין בטלפון 08-6727204.