שדרוג החלל עם חיפוי זכוכית מעוצב

לאחרונה, יותר ויותר מעצבים, אדריכלים ואנשים פרטיים בוחרים לעצב בתים עם חיפויי זכוכית לקירות וחללי הבית השונים. חיפויים מעוצבים אלו המסופקים על ידינו באיי קיו דיזיין מתאימים לכל חלל בבית, לרבות סלון, חדרי שינה, מטבחים, חדרי אמבט ושירותים. בנוסף לכך, עיצוב בזכוכית שאנו מייצרים מסופק עבור דלתות, חלונות, ארונות ועוד מגוון  סוגי משטחים ושימושים.

 

מהם חיפויי זכוכית מעוצבים

חיפוי זכוכית מעוצב שאנו מספקים ללקוחותינו הינו משטח מזכוכית עבה, עמידה ואיכותית, בגדלים וצורות שונות. חיפויים אלו משמשים לצרכים אסטטיים ופרקטים כאחד, ויכולים לחלוש על קיר או חדר שלם, או רק על חלק ממנו. החיפויים עצמם דוהים והינם פשוטים וקלים לתחזוקה ולניקוי בכל סוגי הלכלוך והכתמים. מעבר לכך, אנו מספקים את החיפויים בשלל שיטות עיבוד, כדוגמת התזת חול, חריטה או צביעה, וכן באמצעות הדפסות דיגיטליות ישירות על גבי הזכוכית. ההדפסות מהוות את שיא החדשנות בענף החיפויים, ומאפשרות לעצב את הבית בשלל גוונים, צבעים, דוגמאות, דימויים וצילומים.

 

כיצד חיפויי זכוכית משדרגים את החלל

חיפוי זכוכית מעוצב מאפשר לכם לקחת קיר או משטח ניטראלי ומשעמם, ולהפכו לאלמנט אומנותי ועיצובי מהמדרגה הראשונה. זהו אלמנט שיהפוך כל סלון בנאלי לייחודי ומעורר השראה, באמצעות בחירת חיפוי המעוצב עם הדפס ייחודי באיכות הדפסה גבוהה ביותר. את העיצוב אתם יכולים לבחור ולתכנן באופן אישי בהתאם לרצונות, העדפות, סגנון ואווירה קיימים ומבוקשים.

 

מבחר בלתי נדלה של אפשרויות עיצוב

על ידי בחירת תמונות וצילומים אישיים שלכם, או שימוש במאגר התמונות הגדול והאיכותי שלנו, כל אחד יכול לעצב חיפוי זכוכית לביתו כרצונו, וכיד הדמיון הטובה. כך למשל, ניתן לעצב את החלל עם הדפס מרהיב של יערות גשם, חופים טרופיים, אתרים אורבאניים מפורסמים, חיות בר או פרחים מרהיבים. כמו כן, ניתן לבחור בעיצוב מודרני מופשט השם דגש על צבעוניות המשטח וקווי המתאר שלו. עוד אפשר לבחור לחפות את הקיר עם תמונה מרגשת מיום חתונתכם, כאשליה משכנעת של חיפוי לבנים, כאלמנט תלת מימדי המגדיל את החלל, ועוד שלל אפשרויות יצירתיות נוספות.

 

הזמנות של חיפוי זכוכית מעוצב

להזמנת חיפוי זכוכית מעוצב, איכותי, ייחודי ומרשים בהתאמה אישית מלאה, התקשרו עוד היום אל

איי קיו דיזיין בטלפון 08-6727204.