חברת איי קיו דיזיין מתחחה בעיצוב ויטרינות דקורטיביות לצרכים עסקיים, אשר יסופקו בהתאם למידות מבוקשות ועם אפשרות להדפסה על גבי זכוכית. מדובר בויטרינות העשויות מחומרי הגלם הטובים ביותר, ואשר ייצורן נשען על טכנולוגיות מתקדמות. הן יתרמו ליצירת חלל מעוצב ופרקטי באופן ייחודי ומרשים, ובהתאמה אישית מלאה.

 

חשיבות הוויטרינה של העסק

ויטרינה בחנויות, משרדים ובתי עסק שונים היא לעיתים קרובות החציצה הראשונית בין בית העסק לקהל היעד שלו. חזותה משפיעה על יצירת הרושם הראשוני, ממתגת אותו, מייחדת ומבדילה מבתי עסק אחרים. ככזאת, יש חשיבות רבה לאופן עיצוב הויטרינה, איכותה, רמת גימורה וייחודה. כמו כן, חשוב לבחור בוויטרינה המתאימה למאפייני העסק, בין אם כחציצה שקופה המאפשרת לחזות ולהתרשם מתכולה, או כחציצה אטומה המעניקה לשוהים את הפרטיות הנחוצה להם. צרכים אלו מסופקים על ידי חברתנו באופן שלם ואיכותי עם שירות מקצועי, אמין ויעיל.

 

ייצור ויטרינות בטכניקות מתקדמות

היכולת שלנו לספק ויטרינות איכותיות בהתאמה אישית מלאה וברמת גימור מושלמת, נשענת על כלים, טכניקות וטכנולוגיות מהמתקדמות בשוק. בין היתר, אנו מייצרים ויטרינות עם טכניקות של התזת חול, הדפסות דיגיטליות על גבי זכוכית, וכן עם ציור על גבי זכוכית, חיתוכי המוצר בעיבוד שבבי מדויק, וידע רב בעבודה עם אלומיניום.

 

ויטרינות עם הדפסה על גבי זכוכית

אחד האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים והמבוקשים שאנו מספקים הינו ייצור ויטרינות עם הדפסות דיגיטליות על גבי הזכוכית, בהתאמה אישית מלאה. הדפסות אלו מבוצעות ישירות על גבי הזכוכית ללא מדבקה ויעניקו לבית העסק או לבית חזות ייחודית ויוקרתית עם רמת עומק, חדות וחיות של תמונה. תוכלו לבחור להדפיס כל סוג של תמונה על גבי הוויטרינה בין אם תמונה אישית, לוגו ומאפיינים המזוהים עם תדמית העסק או כל דימוי מבוקש אחר. יתר על כן, האיכות תישמר ולא תתבלה גם לאחר שנים רבות של שימוש. כמו כן,

 

הזמנת ויטרינות בהתאמה אישית מלאה

להזמנת ויטרינות איכותיות לבתי עסק ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, התקשרו עוד היום אל איי קיו דיזיין בטלפון 08-6727204.