חברת איי קיו דיזיין מתמחה בעיצוב, פיתוח וייצור של דלתות זכוכיות דקורטיביות עם הדפסה המיועדות למגזר הפרטי והעסקי. מדובר בדלתות איכות אמינות, ייחודיות ומרהיבות ביופיין אשר ייצורן מבוסס על טכנולוגיות מתקדמות, והתאמתן הינה אישית עבור כול לקוח במידות ובעיצוב.

 

להתקדם לעיצוב עכשווי ומרהיב

כידוע, האמירה של מקום מתחילה כבר בכניסה אליו וברושם הראשוני שהוא מייצר. לכן, השקעה בדלתות מעוצבות מזכוכית כפי שיש לחברתנו לספק יעניקו לביתכם אמירה מתקדמת, מקורית וייחודית המעידה על איכות ומודעות גבוהה לאסטטיקה ועיצוב. זוהי בחירה שתעניק לחלל חזות מרהיבה, יוקרתית ועכשווית עם קו קליל, נקי ואלגנטי המתאים לסגנונות ואורחות חיים מודרניות. זאת כמובן, לצד יצירת כניסה מוארת לבית הנותנת תחושה של בהירות ופתיחות.

 

מגוון דלתות מעוצבות בהתאמה אישית

מלבד דלת כניסה מרהיבה, הדלתות שאנו מספקים מתאימות למגוון צרכים אישיים נוספים. מבחר הסוגים שאנו מעצבים יעניק לביתכם חזות עכשווית ויוקרתית המותאמת באופן אישי עבורכם מבחינת סגנון, גודל, צורה, ייעוד הדלת ואופן פתיחתה, וכן מבחינת צבע הדלת, מרקמה ורמת שקיפותה ואטימותה. הדלתות מעוצבות בשיטות ובטכנולוגיות מתקדמות לרבות הדפסות דיגיטאליות עמידות לקרינת UV, התזות חול, חיתוכי וחריטות CNC, ציורי זכוכית ודלתות עם מסגרות מאלומיניום. את תהליך העיצוב ובחירת הדלת אנו מספקים עם ליווי אישי לכול לקוח בכול קנה מידה, החל משלבי תכנון ועיצוב ראשוניים, דרך בחירת מידות ומנגנונים, ועד להתקנה מקצועית על הצד הטוב ביותר.

 

דלתות בעיצוב אישי מתקדם

מתוך מגוון הטכניקות לעיצוב דלתות זכוכית, אנו מספקים גם דלתות עם מבחר אינסופי של הדפסות דיגיטאליות צבעוניות, איכותיות ועמידות. הדפסות צבעוניות אלו מבוצעות באופן ישיר על גבי הזכוכית ומספקות חדות ועומק היוצרים רושם אדיר על המתבונן. כמו כן, טכנולוגיה זו מאפשרת לבחור בכול עיצוב, דימוי, אובייקט ותמונה מבוקשים עבור דלת הזכוכית. את הבחירה ניתן לבצע ממאגר התמונות שלנו או מתמונות וקבצי מחשב אישיים, וכך להתאימם לכול סגנון ומטרה בין אם לצרכי בית פרטי או עסק.

 

רכישת דלתות זכוכית

לרכישת דלתות זכוכית דקורטיביות איכותיות וייחודיות בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר עם איי קיו דיזיין בטלפון 08-6727204.