דלתות זכוכית בשלל עיצובים מרתקים ועכשוויים

אם אתם רוצים לעצב את דלתות ביתכם באופן יוקרתי וחדשני, לנו באיי קיו דיזיין יש את הפתרון המושלם עבורכם עם מבחר סוגי דלתות זכוכית מעוצבות. הדלתות מתוכננות בהתאמה אישית מלאה לצרכים ולסגנון המבוקש, ויכולות לשמש בבתים פרטיי, משרדים ובתי עסק כדלתות כניסה, דלתות פנימיות, ואף כדלתות למקלחונים ודלתות זכוכית לארונות הזזה.

 

הייחוד שבדלתות מעוצבות מזכוכית

דלתות מזכוכית שאנו מתכננים, מעצבים ומייצרים הינן דלתות איכות יוקרתיות ועכשוויות, אשר יעניקו לחלל בו הן ניצבות חזות נקייה, אלגנטית, קלילה ומודרנית. כבר מהכניסה לבית או לחדר הן יספקו אמירה ייחודית ומתקדמת, המעידה על מקוריות, מודעות גבוהה לעיצוב וטוב טעם. מעבר לכך, דלתות זכוכית תורמות להארת החלל וליצירת אווירה ניחוחה של מרחב ופתיחות.

 

עיצוב אישי וייחודי של לדלתות מזכוכית

עימנו תוכלו לעצב דלתות מזכוכית לכל צורך ומטרה, בין אם כדלתות כניסה או דלתות זכוכית לארון הזזה, עם עיצוב אישי וייחודי המותאם באופן מלא לסגנון הבית ולהעדפותיכם האישיות. את הדלתות אנו מייצרים בכל גודל ובמגוון צורות, צבעים, מרקמים, רמות שקיפות, שיטת פתיחה וסגנונות עיצוב. בין היתר, תוכלו לעצב דלת זכוכית עם התזת חול, ציורי זכוכית, חריטות וחיתוכי CNC. כמו כן, ניתן לעצב דלת זכוכית עם מסגרת מאלומיניום או עם הדפסה דיגיטלית מרהיבה העמידה לקרינת UV.

 

דלתות זכוכית עם הדפסה דיגיטלית אישית ומרהיבה

אחד האמצעים הייחודיים לעיצוב דלתות מזכוכית שאנו מספקים, הן דלתות בעלות הדפסה דיגיטלית. מדובר בהדפסות עמידות מאוד גם למשך שנים, המבוצעות ישירות על גבי הזכוכית ומעניקות להדפסת הדלת צבעוניות, עומק וחדות יוצאי דופן ומרשימים. מעבר לכך, דלתות זכוכית עם הדפסה מאפשרות לבחור בתמונות ודימויים המשקפים במדויק אמירה וסגנון אישיים. כך למשל, הן יכולות להעביר מסר של בית עסק, לשמש כדלת לחדר ילדים המשקפת את עולמם הפנימי, או להכיל תמונה אישית בארון הזזה מזכוכית הניצב בחדר השינה שלכם.

 

ליווי אישי ומקצועי לכל לקוח

אצלנו כל לקוח פרטי או עסקי, קטן כגדול, זוכה ליחס וליווי אישי לאורך כל הליך הפקתן של דלתות מזכוכית. כל זאת, תוך הקפדה נטולת פשרות על טיב ואיכות הדלתות, ועל התאמתן המלאה לסגנון ולצרכים שלכם. ההליך מתחיל בתכנון ובחירת עיצוב הדלת, מידותיה ואופן פתיחתה, וממשיך עד להתקנת הדלת בביתכם לשביעות רצונכם המלאה.

 

הזמינו דלתות זכוכית מעוצבות

להזמנת דלתות זכוכית מעצובות בהתאמה אישית, בואו לבקר בגלריית התצוגה שלנו או צרו קשר עם איי קיו דיזיין בטלפון 08-6727204.