אם מתחשק לשתות קפה כל בוקר אל מול חוף ים אקזוטי, לעטר את חדר השינה בתמונה שלכם מיום החתונה, או לקשט את ארונות חדר הילדים בהדפס ג’ונגל פראי – אין זו אגדה. בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת של אי קיו דיזיין כל חלומותיכם יכולים להתגשם בהקדם האפשרי. כמו כן, אם אתם מעוניינים בהדפסה על זכוכיות אך אינכם מצליחים לאגד רעיון מקורי, תוכלו לבחור תמונה או מלל מתוך מגוון האפשרויות הרחב שאנו מציעים. מוכנים לצאת לדרך?

איך מתחילים?

קודם כל עליכם לבחור את הסגנון המועדף עליכם, יכול להיות שאתם אנשים של טבע ירוק אך לא חובבים פרחים על ארונות המטבח שלכם ומעדיפים דווקא הדפסים יותר מופשטים. כמו כן, אם אתם מתקשים ללכת בגדול ועל כל הקופה, אתם ללא ספק יכולים לבחור באלמנטים יותר עדינים ולשלב אותם בחללי הבית השונים. כך שבחירת הסגנון שלכם היא ללא ספק השלב הראשוני. ואנו נשמח לייעץ לכם במהלך הבחירה.

היכן בדיוק ישולבו העיצובים החדשים בנכס שלי?

טכניקת הדפסה על זכוכיות מאפשרת לכם להשתמש במשטחים למגוון מטרות ביניהם לחיפוי קירות, לארונות המטבח, לחזיתות, לדלתות של ארונות בגדים, לקירות ולדלתות מקלחונים, לדלת הכניסה לבית ולדלתות החדרים, לפרטי אמנות על הקיר ובעצם לכל מטרה שעולה בדמיונכם. כך שלמעשה, השמיים הם הגבול ואין גבול ליצירתיות.

אילו דגשים אוכל לצפות לקבל מכם?

בראש ובראשונה – איכות, אמינות ומקצועיות. כמו בכל תחום גם בתחום הדפסה על זכוכיות קיימים בעלי מקצוע פחות אמינים מאחרים. לכן חשוב לבדוק היטב אצל מי אתם קונים ולפני שסוגרים עסקה, לוודא באיזה ציוד נעשה שימוש לצורך ההדפסה. אנחנו באיי קיו דיזיין משתמשים בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר ומדפיסים את התמונה ישירות על הזכוכית, על מנת לספק לכם משטחים באיכות חסרת פשרות וברמת גימור גבוהה.

אז איך מתקדמים ומשדרגים את עיצוב הבית או המשרד?

כל שעליכם לעשות הוא ליצור אתנו קשר כבר עכשיו ואנחנו נשמח להסביר לכם באופן מפורט על התהליך אותו עליכם לעבור על מנת לקבל את המשטח המודפס בהקדם האפשרי!